Login / singn upKayıt Ol Giriş yap Get premiumPremium'u deneyin
Sitemizi kullanarak, bizim sayfamızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul etmiş olursunuz. Çerez Politikası. KABUL ET

Fotoğraf editörü, animasyon ve tasarım.

Fotoğraf düzenleme ve tasarım araçlarında 1 numara olan Pixlr'a hoş geldiniz. Fotoğrafları düzenleyin ve doğrudan tarayıcınızda, telefonunuzda veya masaüstünüzde ücretsiz olarak çarpıcı tasarımlar oluşturun. Boş bir tuvalden, bir fotoğraftan, bir videodan başlayın veya profesyonelce hazırlanmış şablonlarımızdan birini seçin.

Fotoğraf düzenleyiciler hakkında daha fazla bilgi

Photomash Studio by Pixlr *Yeni!

Tek bir tıklamayla ücretsiz olarak yüksek kaliteli görsel varlıklar oluşturun! Tek tıkla görsel yaratıcı Photomash Studio, harika profil resimleri, ürün resimleri, Youtube küçük resimleri ve daha fazlasını oluşturmak için fotoğraflarınızdan arka planları anında kaldırır..

Denemek Photomash şimdi!
eCommerce photo maker
 

Tasarım Şablonları

En iyi tasarım hileleri? Şablonlar! Çarpıcı YouTube küçük resimleri, Instagram hikayesi, Facebook gönderileri ve daha fazlasını oluşturmak için en yeni sosyal medya şablonlarını kullanın. Profesyonelce hazırlanmış bir PowerPoint, özgeçmiş, broşür, kartvizit, haber bülteni veya düğün davetiyesi şablonuyla tasarlamaya başlayın.

Şablonları keşfedin

Animasyonlar

Pixlr ile herhangi bir tasarımı sadece birkaç tıkla hareketlendirin. Profesyonel görünümlü animasyon hazır ayarlarını kullanın veya cesur zaman çizelgesi ayrıntılarına girin ve izleyicilerinizi basit görüntülerin yapamayacağı şekilde yakalayın.

Arkaplanı kaldırın

Fotoğraflarınızdaki arka planları kolaylıkla silin! Tek bir tıklamayla anında AI destekli arka plan kaldırma! Çok hızlı, çok kolay. Artık portrelerden, özçekimlerden, profil resimlerinden ve daha fazlasından arka planları birkaç saniye içinde kaldırabilirsiniz.

Arka Planı Kaldır
remove bg background remover

Resim kolajı oluşturucu

Fotoğrafları anında birleştirmeniz mi gerekiyor? Yerleşik önceden hazırlanmış kolaj şablonlarımızla çevrimiçi olarak ücretsiz fotoğraf kolajları oluşturun. Sadece bir taslak seçin, görüntüleri yükleyin ve düzenlemeye başlayın.

Kolaj Şablonları
template collage maker

Filtreler & Efektler

Fotoğraflarınızın havasını güzelleştirmek mi istiyorsunuz? Görsellerinizde istediğiniz fotoğraf efektlerini arşivlemek için doğru fotoğraf filtreleriyle işleri anında renklendirin. Çok yönlü fotoğraf filtreleri ve efektleriyle birleştirilmiş biraz yaratıcılıkla, bir tıklamayla sanatsal görüntüler oluşturmak çok kolay.

photo effects filters
free design photo editing tool

Premium'u ÜCRETSİZ deneyin

Premium erişim ile benzersiz şaheserler yaratın! Yaratıcı sınırlarınızı zorlayın ve Pixlr'ın kullanımı kolay araçlarını, şablonlarını, öğelerini ve yazı tiplerini bugün keşfedin.

Ücretsiz DENEMEYİ başlat